خانه محصولاتجارو برقی صنعتی

تمیز کننده 27L 600W بزرگ مکانیک التراسونیک / تمیز کننده التراسونیک صنعت / پاک کننده میز کوچک

تمیز کننده 27L 600W بزرگ مکانیک التراسونیک / تمیز کننده التراسونیک صنعت / پاک کننده میز کوچک

  • تمیز کننده 27L 600W بزرگ مکانیک التراسونیک / تمیز کننده التراسونیک صنعت / پاک کننده میز کوچک
  • تمیز کننده 27L 600W بزرگ مکانیک التراسونیک / تمیز کننده التراسونیک صنعت / پاک کننده میز کوچک
  • تمیز کننده 27L 600W بزرگ مکانیک التراسونیک / تمیز کننده التراسونیک صنعت / پاک کننده میز کوچک
تمیز کننده 27L 600W بزرگ مکانیک التراسونیک / تمیز کننده التراسونیک صنعت / پاک کننده میز کوچک
جزئیات محصول:
Place of Origin: CN
نام تجاری: CCWY
گواهی: CE ROSH TUV
Model Number: CCWY
پرداخت:
Minimum Order Quantity: 1PCS
قیمت: $90-$800
Packaging Details: CARTON
Delivery Time: On stock
Payment Terms: T/T
Supply Ability: 20.000.000 PER MONTH
مخاطب
توضیحات محصول جزئیات
برجسته:

تمیز کننده Benchtop را التراسونیک

,

خانگی پاک کننده التراسونیک

تمیز کننده 27L 600W بزرگ مکانیک التراسونیک / تمیز کننده التراسونیک صنعت / پاک کننده میز کوچک


جزئیات سریع از شستوشوی التراسونیک:

محدوده فرکانس خاصی از امواج صوتی در نقش محیط مایع در داخل می تواند نقش، این تمیز کردن قطعه کار یک تکنولوژی تمیز کردن از زمان ظهور، توجه را از تمام جنبه های زندگی دریافت کرده است بازی کند. استفاده از تمیز کردن اولتراسونیک تا حد زیادی بهبود بهره وری کار و تمیز کردن اثر، گذشته، تمیز کردن زاویه کور، سوراخ کور و هر پناهگاه سخت به رسیدن به مردم و شیوه های بد همیشه مردم احساس اشتباه، تمیز کردن اولتراسونیک از توسعه و استفاده از آن است که کار با سهولت نسبی. در سال های اخیر، با توسعه سریع فن آوری های الکترونیکی، تمیز کردن اولتراسونیک با ما کار روزانه جدایی ناپذیر، تمیز کردن ماشین آلات التراسونیک از طریق چندین نسل از تکامل، تکنولوژی پیشرفته تر، اثر قابل توجه تر، همچنین، قیمت نیز بیشتر و بیشتر در حرفه مورد قبول به تدریج به طور گسترده ای استفاده می شود.

امواج مافوق صوت سفر در چهار هزار بار ارتعاش در انتقال مایع، به دلیل مافوق صوت یک نوع موج فشرده سازی است، در ترویج استفاده از رسانه ها در تغییرات فشار مایع باشد باعث حباب های کوچک بی حد و حصر، باعث اثر حفره خلاء، زمانی که حباب انفجار فشرده سازی، آن را به یک اثر قدرتمند، و مافوق صوت دارای امولسیون و خنثی عمل به طور موثر تر می تواند به جلوگیری شسته شود چربی به ضمیمه شی شسته شوند.


شرح شستوشوی التراسونیک:

مختل سلول مافوق صوت استفاده می شود به سر و صدا حیوان یا گیاه سلول، باکتری ها، جما یا بافت یا پراکنده کمیاب زمین و انواع مختلف پودر معدنی معدنی. این یک دستگاه ایده آل برای افزایش سرعت شیمیایی، واکنش های بیولوژیکی یا فیزیکی، و مایع degass است.
مختل سلول مافوق صوت می تواند emulsoid از 1/100 میکرون آماده سازی، همگن مخلوط سخت به مخلوط شود پلیمریزه برخی از مسائل و جدا از برخی دیگر. به طور کلی، می تواند توابع مختلف از جمله تقطیر، سر و صدا، امولسیون، همگن، soliquoid، انحراف، آئروسل، جان دادن تا exsolution و تبلور و آماده سازی انواع مختلفی از نمونه های بیولوژیکی در زیر میکروسکوپ الکترونی را پردازش کند.


برنامه های کاربردی از شستوشوی التراسونیک:

در تمام روش تمیز کردن، تمیز کردن اولتراسونیک بالاترین بهره وری، اثر یکی از بهترین، بنابراین تمیز کردن اولتراسونیک می تواند چنین اثر، با اصل کار منحصر به فرد آن و روش تمیز کردن از نزدیک مرتبط دستیابی است. ما می دانیم، در تولید و زندگی، نیاز به تمیز کردن بسیاری از مسائل، نیاز به تمیز کردن و نوع لینک همچنین بسیاری از، برای مثال: حذف آلاینده های، ماشین لاروبی اشیاء حفره های کوچک، روش معمول تمیز کردن دستی از اشیاء بیگانه و سرپناه جسم بدون شک می تواند نیست از شرایط، حتی تمیز کردن بخار و فشار بالا تمیز کردن جت آب نیز می تواند نیاز به پاکی درجه بالا راضی نیست، از اشیاء تمیز کردن اولتراسونیک همچنین می توانید از بین بردن باکتری، آلاینده های آلی محلول به دست، جلوگیری از خوردگی، بنابراین، تمیز کردن اولتراسونیک است به طور فزاینده به طور گسترده ای در مورد استفاده بسیاری از زمینه ها:

(1) ماشین آلات صنعت: حذف روغن ضد زنگ، اندازه گیری تمیز کردن. قطعات مکانیکی حذف روغن derusting، موتور، کاربراتور و قطعات از تمیز کردن، فیلترها، فیلتر تمیز کردن کاوشگر، و غیره

(2) سطح صنعت تصفیه: preplated derusting حذف روغن، آبکاری یون قبل از تمیز کردن. Phosphorprocess؛ حذف رسوب کربن؛ برداشتن پوست اکسید؛ حذف ترکیب جلا؛ قطعه فلز درمان به سطح فعال سازی و غیره

(3) صنعت ابزار: قطعات دقیق تمیز کردن پاکی درجه بالا قبل از مونتاژ و غیره

(4) صنعت الکترونیک: مدار چاپی هیئت مدیره به جز کلوفون، نقطه جوش، فشار بالا اطلاعات تماس مانند قطعات الکترونیکی مکانیکی تمیز کردن، و غیره

(5) صنعت پزشکی: تجهیزات پزشکی از تمیز کردن و ضد عفونی عقیم سازی، کشتی تجربی تمیز کردن، و غیره

(6) صنعت نیمه هادی: تراشه های نیمه هادی تمیز کردن پاکی درجه بالا.

(7) ساعت برای اولین بار، صنعت دکوراسیون: حذف روغن، خاک، لایه اکسیداسیون، ترکیب جلا و غیره

(8) مواد شیمیایی، صنایع بیولوژیکی: این آزمایش ظروف تمیز کردن، کثیف تقسیم می کند.

(9) صنعت نوری: حذف روغن دستگاه نوری، به جز تعریق، تمیز کردن دوده، و غیره

(10) صنعت نساجی: تمیز کردن اسپیندل نساجی، نخ ریس و غیره

(11) پتروشیمی: فلز کاوشگر مش تمیز کردن و ظرف شیمیایی، تمیز کردن سوئیچ، و غیره

مشخصات شستوشوی التراسونیک:

تصویر محصولات

نوع و مشخصات

مکانیکی 27L

BJCCWY-2127T پاک کننده اولتراسونیک مکانیکی

حجم: 27 L ضد زنگ

قدرت: 600W

اندازه داخلی: 530 × 325 × 200mm است (ارتفاع)


مزیت رقابتی شستوشوی التراسونیک:


در مقایسه با انواع دیگر از روش تمیز کردن، تمیز کردن اولتراسونیک ماشین آلات برتری بزرگ را نشان داد. به خصوص در تخصص، شرکت تولید اشتراکی، به تدریج با اولتراسونیک تمیز کردن ماشین آلات جایگزین روش شیب، اسکراب، گرگرفتگی فشار، تمیز کردن لرزش و فرایند تمیز کردن بخار سنتی. التراسونیک applize راندمان بالا و پاکی بالا، به لطف امواج صوتی آن در یک سیستم انتقال متوسط تولید می شوند که موج نفوذپذیری و کاویتاسیون شوک. به راحتی با ظاهر پیچیده، حفره درونی و قطعات خالی خوب تمیز، برای بسیاری از حذف روغن، زنگ، فرآیند فسفاته، از جمله در تحت عمل فقط دو یا سه دقیقه به پایان برساند مافوق صوت، سرعت آن از روش سنتی می تواند به بهبود چند بار به ده ها بار، پاکیزگی می توانید استاندارد بالا، که در بسیاری از به کیفیت سطح محصول و بهره وری به تقاضای موارد بالاتر به دست، به ویترین با دیگر روش های درمانی سخت برای رسیدن به و یا نتایج غیر قابل تعویض هستند.

سرویس

پرسش شما مربوط به محصول و قیمت های ما خواهد شد در 24hours پاسخ داد.
· به خوبی آموزش دیده و کارکنان با تجربه هستند برای پاسخ به تمام سوالات خود را در زبان انگلیسی البته.
· زمان کار: 8:30 صبح - 5:30 بعد از ظهر دوشنبه تا جمعه (UTC + 8).
· پروژه های نصب شده و ODM بسیار استقبال است. ما قوی تیم R & D در اینجا برای کمک به.
· رابطه کسب و کار خود را با ما محرمانه به هر شخص ثالث خواهد بود.
· خوب خدمات پس از فروش ارائه شده، لطفا اگر شما سوال کردم.


معرفی شرکت:
تاسیس در سال 1999، پکن چنگ چنگ Weiye علم و فناوری شرکت، با مسئولیت محدود یک تولید کننده حرفه ای در حسگر فراصوت، تجهیزات آلتراسونیک و سرامیک پیزوالکتریک است.
قابل ذکر است در سال 2004، ما تحقیق و تجهیزات لوله مبدل اولتراسونیک ما را به یک محصول جدید است که تبدیل ناراحتی شدید در مورد از طریق خط لوله و تمیز کردن خلاء به ارمغان آورد به یک کار آسان است. این محصول شده است به طور گسترده ای در تقطیر استفاده، ترکیب و آسیاب برای روش های مختلف شیمیایی و ستایش بسیار از مشتریان ما دریافت کرده است.

پرداخت:
ما پی پال و یا T / T، اتحادیه های غربی و غیره قبول

حمل و نقل:
به طور معمول اگر مقدار خود را بیش از حد نیست، ما در کشتی های فدرال اکسپرس بیان اقتصاد است. و یا به عنوان خود را از طریق دریا یا به دیگر بیان درخواست، با توجه به مقدار خود را.

صدور گواهینامه:
CE، ISO9001، ROSH

اطلاعات تماس
China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online

تماس با شخص: barre

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)

سایر محصولات