خانه

China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online کارخانه تور

گواهی
چین China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online گواهینامه ها
چین China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online گواهینامه ها
نظرات مشتریان
ما کیفیت محصولات خود را اعتماد. این همیشه بهترین است. ادامه این کار، و ما روابط تجاری بلند مدت با شما برقرار کند.

—— آقای صفر

من می خواهم بگویم که محصولات خود را بسیار خوب است. با تشکر از شما برای همه پیشنهاد شما، همچنین خدمات پس از فروش خوب است.

—— آقای Abílio Cipriano در

برای خدمات حرفه ای خود را و کنترل کیفیت استاندارد بالاتر بسیار قدردانی، بسیار خوشحال به شما می دانید.

—— آقای Johnifere

چت IM آنلاین در حال حاضر
1 2 3 4
China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online

  • خط تولید

    به منظور اطمینان از مقدار محصولات ما و تحویل به موقع به مشتریان، شرکت ما وزارت کربن ساختاری با سلولزی بخش، بخش الکترونیک برای تولید محصولات نیمه تمام، در پایان آنها را آنها را به Proudct مونتاژ و تست بخش به مجامع و آزمون است. هر بخش دارای بیش از دو خط و برخی از تولید اتوماتیک lines.During کل تولید، بخش کیفیت ما زیر به اطمینان حاصل شود که هر لینک از محصولات تولیدی هستند qualified.And در آخرین بخش ذخیره سازی ما وزارت andLogistics بسته خواهد شد تا آنها را در خوب شرایط ارسال به خارج از کشور.

  • OEM / ODM

    در حال حاضر بهترین تیم R & D و ما باید بهترین ماشین خودکار، و به دلیل ساختار صفحه نمایش، بنابراین ما می تواند طراحی بسته به مشتریان می خواهید ما را به انجام، و ما نیز می توانید نصب شده.

  • تحقیق و توسعه

    شرکت ما دارای بیش از 20 مهندس، آنها را در صنعت LED کار کرده است بیش از ده سال، و آنها را در Glux برای بیش از پنج سال در آنجا ماند، و آنها استاد از ساختار محصول و system.at همان زمان، ما بسیاری از اتوماسیون دستگاه، و ما با بسیاری از شرکت های بزرگ در سراسر جهان همکاری داشته است. بنابراین ما می توانیم اطلاعات بیشتر پیشروی لمس، و ما بهترین های ما برای توسعه محصولات جدید است.

اطلاعات تماس
China Polishing Equipment Online China Polishing Equipment Online

تماس با شخص: Mr. Roni

تلفن: 13825096166

فکس: 86-10-7777777

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)